Adore Mobilya

            Adore Mobilya olarak siz değerli müşterilerimize; gardrop, kitaplık, bilgisayar masası, ayakkabılık, yatak, baza, dolap, sehpa, ofis mobilyaları, ranza, tv üniteleri, şifonyer, komidin, kanepe, portmanto ve halı modelleri gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz. Adore Mobilya gardrop çeşitleri; beyaz wenge sürgülü dolaplar, çift kapılı ekonomik dolaplar, noce beyaz sürgülü dolaplar, ahşap renkli dolaplar, 3 kapılı dolaplar ve wenge tip 3 kapılı ve 2 çekmeceleri modellerinden oluşmaktadır. Firmamızın bilgisayar masası modelleri de tekerlekli masa altlıkları, demonte trend modeller, çekmeceli bilgisayar masaları ve ekonomik modellerinden oluşmaktadır.

            Her ihtiyaca yönelik kitaplık modellerimiz; çift katlı diamond merdiven, 5 raflı Aralıksız, 8 raflı DVD üniteli, arkalıklı modern raflı, diamond merdiven kitaplıkları gibi oldukça geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Yeniliklerin öncüsü Adore Mobilya; kullanışlı şifonyer, komidin ve ayakkabılık modelleri ile de pratiklik ile modern tasarımı bir araya getirmektedir. Ahşap, tek ve çift kişilik karyola modellerimizin tamamı 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ailelerin ihtiyaçlarını da düşünen Adore Mobilya; ayrılabilen modüler ranzalar, ahşap malzemeden üretilen ranzalar, kaykaylı ve Kızılderili ranzalar gibi birçok farklı tipte ve çeşitte ranza üretmektedir.

            Modern ve şık tasarıma sahip tv ünitelerimiz de lake, beyaz, kapaklı ve raflı birçok model ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Adore Mobilya olarak sizlerin her türlü ihtiyacınıza uygun sandalye modelleri de geliştirmekteyiz. Sabit ayaklı, kolsuz, koçaklı, kol dayamalı ve pro kol ayarlamalı bilgisayar koltukları, birçok farklı deri malzeme ile üretilen yönetici koltukları, işyerinizin havasını değiştirecek iki kişilik, üç kişilik, sehpalı ve elite misafir koltuğu gibi bekleme koltukları ve birçok farklı dizayna sahip file sırtlı sandalyeler firmamızın farklı ile sizlere sunulmaktadır. Modellerimizi görmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için http://www.demontemobilya.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Adore Mobilya: online5@adore.com.tr

Yorumlar

Kinetic Plus Çift Çekmeceli Çalışma Masası - Noce/Lake Beyaz olan ürününüzün hepsi lake beyaz olanını üretebilirmisiniz?veya Plus Raflı Çalışma Masası - Noce/Lake Beyaz olanın gene lake beyazını istiyoruz gardolap ve şifonyerle takım yapıcaz oradan alıp ilgilenirseniz sevinirim iyi çalışmalar....
Yeni mesaj