Belis

Belis’in hayata gelirken nefes bulduğu Tarakçıoğulları 1936 yılında kurulmuştur. Elyaf, yün ve pamuk üretimi ile başlangıç noktasını belirleyen Tarakçıoğulları, yıllar ilerledikçe kazandığı tecrübe ve birikimlerle olgun, güçlü, sağlam, dinamik bir yapıya ulaştı.

Tekstil alanındaki ilerlemeler, farklı ürünlerde yapılan üretimler, gelişen üretim hattı ve yenilenen üretim sahası ile taçlandırıldı.

2003 yılında başlayan bebek mobilyası üretimi, bir sene içerisinde olgunlaşıp Belis ismi ile şekillenmiştir.

Belis kuruluş yıllarından itibaren hızlı bir tempo ile çalışmaya başladı. O günlerin devamında; yurt içinde her şehirde oluşan satış noktaları, kurulan modern üretim sahaları ve tüm çalışan kadrosu ile hızlı ve etkili bir büyüme sağladı.

O zamandan bu yıllara küçük ama kararlı adımlarla yürüyen firmamız bugün Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermekte ve yurt dışında sağladığı hareket ile de uluslar arası bir kimlik kazandı.

Bugün 15.000 m2’yi aşkın üretim sahasında üretilen tüm ürünleri hassasiyet ve özenle hazırlıyoruz. Üretimde kaliteyi merkez noktaya alırken, sağlığa ve çevreye duyarlılığımızı da hiçbir zaman kaybetmiyoruz. Arge bölümünün hazırladığı modern ve şık tasarımlar, en son teknoloji ile çalışan üretim hattında yüksek kalite standartlarında son şeklini alıyor.

Biz bu temel prensipler ışığında yeni ve renkli ürünleri üretmeye devam ediyoruz. İşimizin çok kıymetli ve özel olduğunun bilincindeyiz. Çünkü biz ürettiğimiz her ürünün bir annenin, bir babanın kalbinde sevgiye dönüştüğünü çok iyi biliyoruz.

Biz emeğin, alın terinin, azmin ve kararlılığın ne demek olduğunu çok iyi öğrendik. Başlangıç noktasından itibaren geldiğimiz bu noktaya kadar dayandığımız ve üzerinde yükseldiğimiz bu temeller, büyüklerimizden bize kalan en özel yadigarlardır.

1936 yılında kurulan Tarakçıoğulları bugün olgunluk meyvesi olan Belis ellerinde dururken bu sonucun çok özel olduğunu düşünmekte ve bunun haklı gururunu, sevincini içinde hissetmektedir.

Ve tüm bu duyguları asıl sahipleri olan sizlerle paylaşmaktan büyük onur duyuyoruz.

Es gibt keine Produkte in dieser Sektion

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.