Metalia Mobilya

            Metalia Mobilya; kalite, estetik ve dayanıklılığı buluşturan mobilya modelleriyle, siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ve pratik çözümler sunmaktadır. Metalia Mobilya olarak sizlere; portmanto, kanepe, komidin, ranza, karyola, çift ve tek kişilik yatak, şifonyer, tv üniteleri, baza, dolap, sehpa, ayakkabılık kitaplık, bilgisayar masası, ofis malzemeleri ve daha birçok konuda hizmet sunmaktayız. Birçok farklı ihtiyaca yönelik gardrop modellerimiz wenge, modern, ekonomik, çift ve üç kapılı, raflı ve çekmeceli gibi herkese uygun nitelikte üretilir. Metalia Mobilya ürettiği bilgisayar masaları ile de hem ev ortamlarında hem de işyerlerinde kaliteyi ön plana çıkartmaktadır. Sürgülü, çekmeceli, tekerlekli ve daha birçok farklı bilgisayar masası modelinden, sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

            Büyük ve çocuklar için oldukça renkli bir ranza modeli kataloguna sahibiz ve tasarımlarımızı her geçen gün daha da geliştirmekteyiz. Tv ünitelerimiz ile de evinizin ve ofisinizin estetiğini büyük bir oranda geliştirebilir ve tv ünitelerimizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiz. İşyerleri için özel olarak ürettiğimiz bekleme üniteleri; iki ve üç kişilik, sehpalı ve sehpasız, manager elite bekleme koltuğu gibi her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Metalia Mobilya olarak sizler için oldukça işlevsel karyola ve bazalar da üretmekteyiz. Fonksiyonel yapısı ile yatak odanıza büyük bir dekorasyon katkısı sağlayacak baza modellerimiz, yuvarlak, sandıklı ve lüks gibi farklı tiplerde yapılmaktadır. Ayakkabılık ve portmanto modellerimiz, estetik olarak şık bir görünüm sunmasının haricinde raf ve çekmeceleri ile de büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Yaylı, visco, torba, pedli, hareketli, bebek yatağı ve katlanabilen yatak modellerimizin tamamı 2 yıl garantimiz altındadır. Modellerimiz hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak ve sipariş vermek içinwww.demontemobilya.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Metalia Mobilya İrtibat Numaraları:
Yardım ve Bilgi Telefon: 0 (352) 321 25 34

Yorumlar

Kurulum şeması ve anlatımı çok zayıf.detayılı bir anlatımı yok.Kurulumum yarım kaldı.çünkü bazı deliklerin karşılığı yok.Çekmece kurulumu iyi anlatilmamis.kapıların menteşe delikleri denk gelmiyor.selamlar.
Yeni mesaj