Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Oda Takımı Bölünebilir mi? Kişisel Oda Takımı Oluşturulabilir mi?

Evet incelediğiniz oda takımlarından istediğiniz ürünü takım dışarısına çıkartabilir dilediğiniz ürünü takıma dahil edebilirsiniz. Ayrıca ürünleri sepetinize ekleyerek size özgü oda takımları oluşturabilirsiniz.
Dikkat: Oda takımı alırken size özel indirim uygulamamız için lütfen telefon numaramızdan bize ulaşınız. Yetkililerce size özel fiyat çıkartılacaktır.

Kargo için ücret ödüyor muyum? Kapıda Ödeme Yapıyor musunuz?

Tüm ürünlerimiz ücretsiz kargo avantajı ile sitemizde bulunmaktadır.
Tüm ürünlerde olmasa da kapıda ödeme şansınız olan ürünlerimiz mevcut lütfen telefonla bilgi alınız

Kaç Günde Gönderiyorsunuz?

Ürünlerimizi ortalama 2 iş gününde teslim etmekteyiz ancak özel durumlarda teslimat süremiz 5-7 iş gününe ulaşmaktadır (Özel renk, özel ebat siparişler ve sipariş verilmesi ile hazırlanan ürünlerde)

Teslimat adresine göre ürünlerin size ulaşma süresi değişmektedir. Büyük şehirlerde en geç 3 gün, kırsal ve ilçelerde 5 gün içerisinde ürünler tarafınıza teslim edilmektedir.

Hangi Kargo Firması ile Çalışıyorsunuz?

Çalıştığımız kargo firması ürün grubuna göre değişiklik göstermektedir. UPS Kargo, Ceva Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Tüm ürünler zedelenmeyecek şekilde ambalajlanır ve kapınıza kadar getirilir. Kargo garantisi altında taşınan ürünler sigortalıdır. Olası zedelenme, kırılma, çizilmeden doğan zararlardan siz değerli kullanıcılarımız etkilenmez ve ürününüz sağlam olan ürün ile anında değiştirilir. Size hiçbir ekstra ücret yansıtılmaz.

DİKKAT: Lütfen ürünü teslim alırken kargo içeriğini kontrol ediniz. Kargodan kaynaklı hasarlarda, teslimatı yapan kargo yetkilisine hasar tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ürünü sağlam ve eksiksiz aldığınızı imzalamış bulunacaksınız ve iade, hasarlı ürün değişimi gibi hizmetlerden ücretsiz yararlanamayacaksınız.

Kurulumu Yapıyor musunuz?

Hayır. Tüm ürünlerimiz Demonte olarak kapınıza teslim edilmektedir. Ürünlerimizin tamamında kurulum kılavuzu ve montaj için gerekli aparatlar bulunmaktadır. Yaklaşık 5 ila 10 dakika arasında 1 parça ürünün kurulumu yapabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Hangi Şehirler İçin Geçerli?

Fiyatlarımızın tamamı tüm Türkiye kapıya teslim fiyatlarıdır. Ardahan'dan Edirne'ye motorlu araçların girebileceği tüm yerleşim yerlerine ücretsiz kargo yapmaktayız.

Fatura İstemezsem Fiyatınız Ne Olur?

Firmamızda faturasız hiç bir işlem, irsaliyesiz hiç bir gönderi yapılmamaktadır. Fiyatlarımızda kampanyalar haricinde özel bir indirim yapılmamaktadır.

Demonte Mobilya Sık Sorulan Sorular.

Revize Tarihi: 23 Eylül 2011


Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.