Hakkımızda

    Firmamız 2009 yılında Ater Hizmet Teknolojileri ve Mobilya San. Tic. Ltd. Şti. firması adı altında Türkiye'nin çeşitli illerinden ürün tedariği ve sevkiyatını sağlayarak demontemobilya.com internet sitesi ile çevrimiçi satışa başlamıştır. Kendi sitesi üzerinden yılda ortalama 3.600.000 sayfa gösterimi alan firmamız anlaşmalı kurumlar ile birlikte milyonlarca haneye ulaşmaktadır. 

    2010 Yılında DeMobilya markası ile kendi ürünlerinin satışına başlayan firmamız, 2013 yılında Dinazor Mobilya, 2015 yılında Baby Darling markaları ile farklı sektörlerde faaliyetlerine devam etmektedir.

    Ürün kalitesinden ve fonksiyonelliğinden ödün vererek ucuz fiyatlı ve sağlıksız ürün üretmektense, yıllarca kullanıcısına hizmet edecek, ürünü sağlamlaştıracak ve fonksiyonel özelliğini sürerli kılacak kalitede ürünleri üretmeyi felsefe haline getiren firmamız Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğünden Onaylı Garanti Belgeli ürünleri müşterilerine göndermektedir.

    Markamızı ve Kalitemizi tercih eden çeşitli tv kanallardaki diziler,

  • Atv - Yeter Dizisi (Çocuk Odası)
  • Show Tv - Ne Güzel Evim (Çocuk Odası)
  • Fox Tv - Lale Devri (Bebek Odası)
  • Star Tv - Star Akademi (Yarışmacı Yatak Odaları)

Bloomberg Tv - Reel Sektör Programında Firmamız:

Fabrika:
Yeşiltepe mah. Yeni Kayseri yolu cad. No:2 Z3 Merkez/Osmaniye

Müşteri Hizmetleri:
0850 302 2000 (PBX)

Online Satış Destek:
destek@demontemobilya.com

Satış Sonrası Destek:
ssh@demontemobilya.com

Muhasebe ve Mutabakat için:
muhasebe@demontemobilya.com

Şikayet ve Önerileriniz için:
sikayet@demontemobilya.com

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.