Teslimat Şartları

Demonte Mobilya Teslimat Şartları

Kaç Gün İçerisinde Gönderilir?

Sipariş verilen ürün veya ürünler en geç takip eden 3-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Gönderilerimiz tüketici adresine ve ürün grubuna göre üç farklı kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır.

Hangi Şehirlere Teslimat Yapılır?

Türkiye'nin Motorlu Araçlarla Ulaşım Sağlanan Tüm Adreslerine teslimat yapılmaktadır.
Ulaşımı motorlu araç ile yapılamayan çeşitli köy ve benzeri adreslere verilen siparişlerde müşterimize telefon aracılığı ile ulaşılır ve müşterimizin talebine göre sipariş iptal edilebilir ya da en yakın noktaya ürünler teslim edilir.

Kargo ile Teslim Edilen Ürün Kırılır veya Hasar Görürse Ne Yapıyoruz?

Tüm gönderilerimiz taşıyıcı firmanın garantisi ile gönderilir olası zedelenme ve zarar görme durumunda ürünleriniz birebir değiştirilir.
Bu zarardan kesinlikle müşterimiz sorumlu tutulmaz ve hiç bir ücret ödemeden bire bir değişim gerçekleştirilir.
Dikkat: Bu gibi durumlarda değişimin gerçekleşmesi için lütfen ürünleri teslim almadan kapıda kontrol ediniz ve herhangi bir kırık veya zedelenme görürseniz teslim eden görevliye hasar tespit tutanağı durumu kayıt ettiriniz.
Ürünlerin arasında ürün GARANTİ BELGESİ gönderilmektedir. Lütfen kutular ile işleminiz tamamlanınca, içerisindeki garanti belgesini de kutular ile atmayınız.

Kargo Takibi Hakkında

Sipariş sırasında bildirmiş olduğunuz Cep Telefon numaranıza kargo takibi için gerekli bilgiler gönderilecek ve tarafınıza ayrıca e-posta aracılığı ile bilgi mesajı atılacaktır. Lütfen siparişiniz sırasında Cep Telefonu numaranızı tercih ediniz.

Demonte Mobilya Teslimat Şartları
Revize Tarihi: 30.Ekim 2010

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.