Kurulum Hizmeti

Değerli Müşterilerimiz

01.04.2020 tarihi itibari ile garantili kurulum hizmetimiz başlamıştır. Süreç hakkında detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki açıklamalarımızı dikkatlice okuyunuz.Açıklamalara rağmen yeterli bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız sağ alt kısımdan whatsapp üzerinden veya 0542 822 5400 nolu telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Garantili Kurulum Hizmeti Nasıl İşlemektedir

 1. Sitemiz üzerinden Bebek ve Çocuk Odalarımızı sipariş verirken, kurulum hizmeti alma tercihini işaretleyiniz.
 2. Ödemenizi başarı ile tamamladığınızda Müşteri Temsilcimiz size ürün gönderimi ve kurulum randevusu için telefonla ulaşarak detaylı bilgi verecektir.
 3. Ürünler tarafınıza anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile teslim edilecektir.
 4. Teslimat işleminden sonra randevu almak için size müşteri temsilcimiz tarafından iletilen telefon numarasını arayarak, randevu gününü belirleyeniz.
 5. Belirlenen gün ve saatte kurulum ekibi ürünleri kurmak için size 1-2 saat öncesinden ulaşarak son kez teyit alacak ve kurulumu sağlayacaktır.

Demonte Mobilya Ailesi Olarak Ricamızdır.

 • Kurulum hizmetimiz Büyükşehirler ve merkez ilçeleri kapsamaktadır.
  Lütfen yaşadığınız yer şehir merkezinden çok uzakta ise, 
  Apartmanınız yüksek ancak asansör kullanmamıza müsade edilmiyorsa,
  Öncelikle telefonla Müşteri Temsilcimizden teyit alıp daha sonra sipariş verirseniz memnun oluruz.

Sık Sorulan Sorular:

 • Soru: Kurulum hizmetini satın almadan ödeme yaptım. Daha sonra tek başına kurulum hizmetini satın alabilir miyim?
  Cevap: Evet https://www.demontemobilya.com/kurulum-hizmeti-tr.html adresinden bebek veya çocuk odası kurulum hizmetini ayrıca satın alabilirsiniz.
   
 • Soru: Farklı firmalardan bebek veya çocuk odası satın aldım. Sizden sadece kurulum hizmeti alabilir miyim?
  Cevap: Maalesef fiyatlarımız sadece kendi ürettiğimiz ürünlerimiz için geçerlidir. Satış sonrası eksik, kırık, hasar ve benzeri hata oranı ürünlerimizde çok düşük olduğu için kurulum hizmetimiz çoğu firmaya göre uygun kalmaktadır. Bu nedenle farklı firmaların ürünlerinin kurulumunda sizlere yardımcı olamamaktayız.
   
 • Soru: Ürünler kurulduktan sonra beğenmedim iade etmek istiyorum. Ne yapabilirim?
  Cevap: Firma olarak kurulmuş bir ürünü tekrar başka bir müşterimize satmayacağımız için maalesef iadeyi kabul edememekteyiz. Ürünlerimizden kalite ve benzeri bir konuda şüpheniz var ise sizlerden ricamız. Ürün geldiğinde ilk olarak komodin veya kitaplık gibi küçük olan parçanın kurulumunu sağlayın. Diğer parçaların kolilerini açmayın. Ürün kalitesi, işçiliği, kullanılan aparat ve malzemelerini inceleyin. Eğer içinize sinmezse biz sizi mağdur etmemek adına ürünleri ücretsiz gönderdiğimiz gibi ücretsiz geri iade alıyoruz. 1 TL bile kesinti yapmıyoruz. Biz ürünlerimize güvenmekteyiz.
   
 • Soru: Hafta içi çalışıyorum müsait olamıyorum veya hafta içi 7'den sonra müsait olabiliyorum. Kurulum saatini buna göre ayarlayabilir miyiz?
  Cevap: Kurulum hizmetinin saatini elimizden geldiğince size uygun saatlerde yapmaya çalışıyoruz. Belirli saat aralığı verildiğinde randevu günü daha ileri bir güne atılabilir. Karşılıklı görüşme ile size uygun saatlerde kurulum yapılabilmektedir.

 

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.